Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Satışlarınızı Arttıralım

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bulunduğunuz pazarda rakiplerinizden sıyrılıp, hedeflediğiniz oranlarda pay alabilmeniz adına SEO çalışmalarınızı yönetiyoruz. Sadece belirli anahtar kelimeler özelinde değil, ürün veya hizmetlerinize potansiyel müşteri kazandırabilecek tüm anahtar kelimeleri kapsayan, uzun vadeli bir çalışma yürütüyoruz. SEO tarafındaki tüm gelişmeleri yakından takip etmekle beraber, bulunduğunuz sektörü de ilgi alanlarımıza dahil ederek, güncelliğini kaybetmeyen ve maksimum düzeyde performans gösteren bir süreç hedefliyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Bizimle çalışırken tüm aşamalara hakim olursunuz, yapılan her şey kayıt altına alınır ve bilgilendirilirsiniz. Onayınız olmadan asla adım atmayız. Başarı birlikte kazanılır.

Sitenizin güncel durumunu, ürünlerinizi ve pazarınızı inceleyerek, arama motorlarındaki organik rakiplerinizi belirliyoruz.

Araştırma sürecinde edindiğimiz bilgiler ışığında anahtar kelime analizlerine başlıyoruz. Bu iki adımda edindiğimiz tüm bilgileri size iletiyoruz.

Daha önce belirlemiş olduğumuz rakiplerinizi inceleyerek, yapmış oldukları tüm çalışmaları değerlendiriyoruz. Stratejimizi rakiplerinize göre kurguluyoruz.

Manuel ve çeşitli araçlar yardımıyla web sitenizin teknik durumunu detaylı olarak analiz ediyoruz. Eksik veya hatalı olan tüm alanları, düzeltilmesi adına sizinle paylaşıyoruz.

Arama motoru algoritmalarını rehber edinerek, web sitenizin tüm sayfalarını optimize ediyoruz. Bu çalışmalarda kullanıcı deneyimini ön planda tutmaya özen gösteriyoruz.

Arama motorlarının sitenizi fark edebilmesi ve otoritesini yükseltebilmek adına, size özel organik link edinme stratejimizi uygulamaya başlıyoruz.

Sektörünüzü, rakiplerinizi ve güncel durumunuzu sürekli izleyerek, gerekli bulduğumuz müdahaleleri gerçekleştiriyoruz. Stratejimizi bu izlenimlere göre yeniliyoruz.

Çalışmalara başlamadan önceki durumunuz ile güncel durumunuzu, sürekli detaylı bir şekilde raporlayarak, yapılan tüm çalışmalardan haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

İşletmenize en uygun çözümleri, kullanıcılarınızın
deneyimlerine göre üretiriz.