Google Ads (Google Reklamları)

Satışlarınızı Arttıralım

Google Ads (Google Reklamları)

Kampanya öncesi yapmış olduğumuz ön pazar araştırmaları ile ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Farklı zaman dilimlerine hitap eden performans raporları hazırlayarak sizin beklentileriniz ve bizim elde edebileceğimiz metrikler neticesinde, kampanyaya özel bir yol haritası çiziyoruz. Tüm süreci şeffaf kılmak adına, kampanya öncesinde belirlenen zaman aralıklarında yaşanan gelişme ve sonuçlardan sizleri haberdar ediyoruz. Farklı araçlar özelinde hazırladığımız detaylı raporları tarafınıza iletiyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Bizimle çalışırken tüm aşamalara hakim olursunuz, yapılan her şey kayıt altına alınır ve bilgilendirilirsiniz. Onayınız olmadan asla adım atmayız. Başarı birlikte kazanılır.

Ürününüzün hitap ettiği pazarı araştırarak, online rakiplerinizi belirliyoruz. Rakiplerinizin güncel yapmış oldukları çalışmaları inceleyerek, rekabet şansınızı arttırıyoruz.

Araştırma sürecinde edindiğimiz bilgiler ışığında anahtar kelime analizlerine başlıyoruz. Kampanya türleri ve aylık bütçeyle ilgili önerilerimizi size sunuyoruz.

Güncel veya daha önce kullanmış olduğunuz hesaplarınız var ise bilgilerini talep ediyoruz. Eğer yeni hesap açılacaksa, tüm gerekli kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Edindiğimiz bilgiler ve sizden aldığımız geri dönüşler neticesinde kampanyaları kurgulayarak, size ve sektörünüze özel reklam çalışmalarına başlıyoruz.

Hazırlanan ve güncel olarak çalışan reklamları sürekli analiz ederek, gerekli optimizasyonları sağlıyoruz. Performansı sürekli arttırırken bütçeleri düşürmeye odaklanıyoruz.

Reklam çalışmalarına başlamadan önce belirlenen zaman aralıklarında, kampanyalara ait detaylı raporlar hazırlayarak tarafınıza iletiyoruz.

Hizmetlerimiz

İşletmenize en uygun çözümleri, kullanıcılarınızın
deneyimlerine göre üretiriz.