E-Ticaret ve Online Pazarlama

Satışlarınızı Arttıralım

E-Ticaret ve Online Pazarlama

Tüm cihazlarla uyumlu tasarıma sahip, kolay kullanımlı ve pazaryerlerine rahatça entegre edebileceğiniz e-ticaret çözümleri sunuyoruz. Size özel hazırladığımız arayüz ve hizmetler ile rakiplerinizden kolayca sıyrılıp, sadece müşteri memnuniyetini arttırmaya odaklanabilirsiniz. Dijital pazarlama tarafını da üstlendiğimiz bu süreçte, minimum maliyetlerle maksimum düzeyde performans almanızı sağlıyoruz. Online işletmenizin danışmanı olarak tüm sorunlarınıza çözüm üreterek yanınızda oluyor, iş ortağınız gibi hareket ediyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Bizimle çalışırken tüm aşamalara hakim olursunuz, yapılan her şey kayıt altına alınır ve bilgilendirilirsiniz. Onayınız olmadan asla adım atmayız. Başarı birlikte kazanılır.

Yapılan ilk toplantı sırasında sizden aldığımız bilgiler ve daha sonra araştırmalarımız sonucunda hedef kitlenizi belirleyerek, aynı sektördeki rakiplerinizi belirliyoruz.

Belirlediğimiz rakiplerin yapmış oldukları çalışmaları inceleyerek stratejimizin temellerini atıyoruz. Sizinle birlikte stratejinin geriye kalan kısımlarını kararlaştırdıktan sonra kurguluyoruz.

Güncel olarak satış yaptığınız web sitenizi inceleyerek eksiklerini belirliyoruz. Eğer web siteniz yoksa, gerekli altyapıyı sağlayarak e-ticaret ihtiyaçlarınızın tamamını üstleniyoruz.

Satış yaptığınız tüm pazar yerlerindeki mağazalarınızı optimize ederek, rakiplerinizle rekabet etme şansınızı arttırıyoruz. Eğer pazar yerlerinde bulunmuyorsanız, sizin için gerekli alt yapıyı sağlıyoruz.

Ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize duyurabilmek adına; Google Ads (Google Reklamları), Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları tarafında tüm süreci üstleniyoruz.

Daha sağlıklı bir e-ticaret operasyonu yürütebilmeniz için; B2B, B2C ve şirket içi yazılım çözümleri sunarak iş yükünüzü azaltıyoruz. Güncel verileri sürekli izleyerek, farklı senaryolar için aksiyon planları hazırlıyoruz.

Hizmetlerimiz

İşletmenize en uygun çözümleri, kullanıcılarınızın
deneyimlerine göre üretiriz.