Arayüz Tasarımı

Satışlarınızı Arttıralım

Arayüz Tasarımı

Masaüstü veya mobil bir ürünün iyi olduğunu belirleyen temel etmenin arayüz olduğuna inanıyoruz. Tüm arayüz tasarım süreçlerimizde, genel tasarımın modern ve şık olmasının yanı sıra işlevsel olmasına da özen gösteriyoruz. Sektörel araştırmalarımız sonrasında, arayüzde gerçekleşen tüm eylemlerin ve sayfaların varyasyonlarını hazırlayarak deneyim sürecine geçiş yapıyoruz. Tarafınıza ilettiğimiz tasarım ve bilgiler ışığında karar kılınan tasarımlar üzerinde son değişikliklerimizi tamamlıyoruz. Uzun süre güncelliğini kaybetmeyecek, trendlere ve zamana ayak uydurabilecek tasarımlar hazırlıyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Bizimle çalışırken tüm aşamalara hakim olursunuz, yapılan her şey kayıt altına alınır ve bilgilendirilirsiniz. Onayınız olmadan asla adım atmayız. Başarı birlikte kazanılır.

Sizden edindiğimiz bilgi ve beklentilerin ardından, rakiplerinizin güncel arayüz tasarımlarını inceliyoruz.

Ürün veya hizmetlerinizi kullanan, potansiyel olarak satın alabilecek kullanıcıların davranışlarını ve alışkanlıklarını belirliyoruz.

Halihazırda kullandığınız web sitenizdeki tüm sayfaların, içerik türleri ile birlikte hiyerarşik bir yapıda haritasını çiziyoruz. Eğer web siteniz yoksa bu haritayı sizden edindiğimiz bilgiler ışığında oluşturuyoruz.

Web sitesinde yer alacak tüm elementleri ve aksiyonları farklı senaryolara göre çizerek, bir sonraki aşama için ön tasarım niteliğinde hazır hale getiriyoruz.

Wireframe’i göz önüne alarak, marka kimliğinize uygun renkler ve yapıda hazırlanacak olan, size özel tasarımı çiziyoruz.

Hazırlanan tasarımların son hallerini, incelemeniz ve değiştirilecek alanlarla ilgili bizi bilgilendirmeniz adına, tarafınıza iletiyoruz.

İncelemelerinizin ardından iletmiş olduğunuz değişikleri tamamladıktan sonra tasarımı tekrar tarafınıza iletiyoruz. Tasarımın son halini onaylamanız durumunda bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

Görsel tasarımın son halini kodlayarak etkileşimli bir web sayfası olmasını sağlıyoruz. Kodlama sırasında tüm testleri gerçekleştirerek, her açıdan eksiksiz bir yapı olmasına özen gösteriyoruz.

Hizmetlerimiz

İşletmenize en uygun çözümleri, kullanıcılarınızın
deneyimlerine göre üretiriz.