Sosyal Medya Yönetim ve Reklamları

Satışlarınızı Arttıralım

Sosyal Medya Yönetim ve Reklamları

Ürünlerinize hitap eden tüm sosyal medya platformlarında içerik ve reklam kampanyalarımız ile sizi temsil ediyoruz. Beklentilerinize karşılık sunabileceğimiz tüm çalışma ve fikirlerimizi, yapmış olduğumuz toplantılar sonrasında tarafınıza iletiyoruz. Hazır müşteri kitlenizi markanızla sürekli etkileşimde tutmak adına bir komünite kurmaya özen gösteriyoruz. Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek adına hazırladığımız yazılı ve görsel içerikleri onayınıza sunarak, gerekli çalışmaları bilginiz dahilinde gerçekleştiriyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Bizimle çalışırken tüm aşamalara hakim olursunuz, yapılan her şey kayıt altına alınır ve bilgilendirilirsiniz. Onayınız olmadan asla adım atmayız. Başarı birlikte kazanılır.

Sizden aldığımız bilgiler ve araştırmalarımız sonucunda hedef kitlenizi belirleyerek, aynı sektördeki rakiplerinizi belirliyoruz.

Markanızın hangi sosyal mecralarda yer alacağını kararlaştırıyoruz. İlgili mecralardaki içerik stratejisini, marka dilini ve kimliğini oluşturuyoruz.

Belirlenen mecralarda ilgili hesaplarınızı marka kimliğine göre düzenliyoruz. Eğer yeni hesap açılacaksa, tüm gerekli kurulumları ve düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz.

Markanızın ürünlerini potansiyel müşterilerinize ulaştırmak için, belirlenen zaman aralıklarında içerik fikirleri üretiyor, tasarlıyoruz. Tüm içerikleri paylaşım öncesi onayınıza sunuyoruz.

Aylık reklam bütçeniz dahilinde, uygun bulduğumuz içerikleri ilgili hedef kitlelere duyurmak adına sponsorlu reklam çalışmalarını yürütüyoruz.

Önceden belirlenen zaman aralıklarında, reklam ve istatiksel sonuçlar için raporlar hazırlayarak, tüm gelişme ve sonuçlardan haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

İşletmenize en uygun çözümleri, kullanıcılarınızın
deneyimlerine göre üretiriz.