Web Yazılım ve Web Tasarım

Satışlarınızı Arttıralım

Web Yazılım ve Web Tasarım

İhtiyaçlarınıza ve problemlerinize özel projenin detaylarına göre kurgulanmış yazılım çözümleri üretiyoruz. Yazılım çözümlerini üretirken Dökümantasyon, Strateji ve Planlama aşamalarını dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Projenizin ihtiyaçlarını değerlendiriyoruz ve üzerine yaratıcı  fikirlerimizi de katarak en iyi yazılımı hazırlıyoruz. Hazırlanan yazılımı yayına aldıktan sonra sürekli destek veriyor ve eğitim videolarını da sizin için hazırlıyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Bizimle çalışırken tüm aşamalara hakim olursunuz, yapılan her şey kayıt altına alınır ve bilgilendirilirsiniz. Onayınız olmadan asla adım atmayız. Başarı birlikte kazanılır.

Sorununuzu tüm detaylarıyla anlamak için sizinle ekip oluyoruz. Sorununuzu anlama sürecinde detayları dikkatli bir şekilde döküman haline getirmeye başlıyoruz.

Sorunları inceleyerek nasıl çözüm üreteceğimiz hakkında beyin fırtınası yapıyoruz. Üreteceğimiz çözümleri belirliyor ve detaylarıyla döküman haline getiriyoruz.

Ürettiğimiz çözümleri hangi stratejiyle uygulamaya başlayacağımızı detaylarıyla konuşuyoruz. Tüm ekibin fikirleri alınıp yapılması gereken işler hakkında tartışıyoruz.

Üreteceğimiz yazılımla ilgili stratejimizi belirledikten sonra projeyi fazlarına ayırıyoruz. Projenin süresini prototip, test tarihlerini ve ardından yayına almak için tahmini deadline’ı belirliyoruz.

Arayüz tasarımına başlamadan projenin genel hatlarını taslak halinde dökümanlardan yardım alınarak çiziliyor. Hatasız olması açısından prototipleri sizinle birlikte değerlendiriyoruz.

Onaylanan prototiplerin yazılıma haline getirilmesi için arayüz tasarımları çizilir. Ekipçe en doğru teknolojiyi belirler ve yazılım aşamasına geçeriz. Yazılımlarda sürekli testler için sizinle iletişim kurarız.

Tüm yazılım teste tabii tutulur. Eksiksiz çalışması için tüm çalışmalar yapılır. Testler sizin tarafınızdan onaylanır ve proje artık yayına alınır. Bu aşamada tüm proje takibi için gerekli olanlar eklenir.

Proje yayına alındıktan sonra Destek anlaşması yapılır. Size her türlü desteği yazılımını hazırlayan arkadaşlar sağlar. Projenizin ihtiyaç duyacağı diğer tüm geliştirmeler ekstra olarak yapılır.

Hizmetlerimiz

İşletmenize en uygun çözümleri, kullanıcılarınızın
deneyimlerine göre üretiriz.