Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Satışlarınızı Arttıralım

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Halihazırda kullanmış olduğunuz veya yenilenecek arayüzünüzü potansiyel kullanıcılarınızın alışkanlıklarına göre tasarlıyoruz. Deneyimi en üst seviyede tutmak adına yapmış olduğumuz bu çalışmada, tüm geçmiş metriklerinizi değerlendirerek tecrübelerimiz doğrultusunda arayüzünüzü yeniden anlamlandırıyoruz. Tüm materyaller için hazırlamış olduğumuz prototipleri önceden belirlenen testlere tâbi tutuyoruz. Her kullanıcıya hitap edebilecek esneklikte, akıcı ve işlevsel arayüzler hazırlıyoruz.

Nasıl Çalışırız?

Bizimle çalışırken tüm aşamalara hakim olursunuz, yapılan her şey kayıt altına alınır ve bilgilendirilirsiniz. Onayınız olmadan asla adım atmayız. Başarı birlikte kazanılır.

Web sitenizdeki tüm sayfa ve aksiyonları inceliyoruz. Kullanıcı odaklı yaptığımız bu inceleme sonucunda eksik ya da hatalı bulduğumuz alanları belirliyoruz.

Ürün veya hizmetlerinizi kullanan, potansiyel olarak satın alabilecek kullanıcıların davranışlarını ve alışkanlıklarını belirliyoruz.

Önceki aşamalardan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda yeniden tasarlanacak alanları, belirlediğimiz kullanım alışkanlıklarına göre kurguluyoruz.

Değişecek tüm alanları ve aksiyonları farklı senaryolara göre çizerek, bir sonraki aşama için ön tasarım niteliğinde hazır hale getiriyoruz.

Wireframe’i göz önüne alarak, web sitenizin güncel yapısına uygun bir şekilde yenilenecek alan ve aksiyonların tasarımını çiziyoruz.

Hazırlanan tasarımların son hallerini, incelemeniz ve değiştirilecek alanlarla ilgili bizi bilgilendirmeniz adına, tarafınıza iletiyoruz.

İletmiş olduğunuz tüm değişikleri tamamladıktan sonra ihtiyaç duyabileceğiniz bilgilerle beraber, tasarımların son halini size teslim ediyoruz.

Hizmetlerimiz

İşletmenize en uygun çözümleri, kullanıcılarınızın
deneyimlerine göre üretiriz.